Tobulo žmogaus šablonas

Ar nervinamės, kai pamatome kreivą medį? Ne? Tada kodėl piktinamės, kai žmogus pasielgia kreivai? PaveikslėlisNes kreivas kito elgesys, tarsi veidrodis, atspindi mūsų kreivumus. O kas nori gėrėtis netobulu vaizdu, vaizdu, kai trūkumas – pažįstamas iki kaulų smegenų. Jeigu sau neleidi niekur vėluoti, ar gali nesuerzinti vėluojantis draugas? Jeigu jauti tik neviltį, ar gali patikėti, kad egzistuoja laimingi žmonės? Ilgai ir aš tiesinau savo kreivumus, kol pavargau taip, kad leidau sau būti visiškai kreivai (juokiuosi). Ir keista, bet tada susivokiau, kad tik su savo kreivumais aš esu unikali. Tai, už ką turime atleisti kitiems žmonėms, išties, turime atleisti ir sau (jei laisvas kito elgesys dirgina, vadinasi, esi užglušinęs savo laisvę). Kiti mus erzina tik todėl, jog nemylime savyje slypinčių įsivaizduojamų netobulumų. Bausdami kitus savo neapykanta, mes plakame save. O atleisdami kitiems (jų kreivumą), mes mokomės atleisti sau (už savo kreivumus), pratinamės nustot kentėti.  Tik pažinę save, galime pakeisti ir savo požiūrį – žvelgti į pasaulį pro pozityvo akinius.

Kai mums būna blogai, ateina pojūtis, kad tai tęsis amžinai. Tačiau ryte, kol apie tai dar negalvojam, niekada nebūna blogai. Gyvenimas, kol neprisimenam nuoskaudų, yra patikimas ir teikia mums džiaugsmą. Ar, tik pramerkę ryte akis, esate buvę nelaimingi? Pasaulis, kai jaučiame meilę sau – mielas ir gražus, o mes – laimės kūdikiai, kuriems gyvenimas bučiuoja padukus.

Ar miškas mus žavėtų, jei jame augtų tik vienos rūšies – tobulai vienodi medžiai? Ar pasiilgtume draugų, jei jie būtų tokie pat šabloniškai tobuli kaip mes? Juk tik būdami visiškai skirtingi, mes išreiškiame save ir turtinam, įvairinam pasaulį. Sutikime priimti save tokius, kokie esame, sutikime būti savimi, sutikime mylėti save netobulus, bet unikalius. Ar norisi būt tobulu žmogumi?

Kyla noras išvysti ir pamilti savo kreivumus? Dėl asmeninės konsultacijos skambinkite tel.: 8 614 02828 Valdemara 🙂

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje Savęs pažinimas. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s