Viena su trim vištom

gaidSėdžiu viena senutėlė savo trobelėje ir jaučiu artėjančią mirtį. Ir taip skaudžiai gelia mane tas vienišumas. Suvokiu, jog neturiu nė vieno artimo žmogaus, kuris geromis mintimis palydėtų mane į artėjančią kelionę. Gailestis slegia ir liūdesys, tačiau kaltinti galiu tik save, vienatvė – teisingai pelnyta, pati tokį variantą susidėliojau, pati pasipūtusios vienišės trobelėj užsisklendžiau.

Nuo pat jaunystės buvau labiau vyriška nei moteriška. Moteriški plepaliukai manęs niekada nedomino, bendraudavau tik su vyrais. Ir užsiėmimas mano buvo labai vyriškas ir visiškai nesuprantamas moterims. Viso mano gyvenimo aistra – azartiškas užsiėmimas – gaidžių peštynės. Triukšmas, emocijos ir pinigai buvo ištikimiausi mano draugai. Pati organizuodavau ir dalyvaudavau tose gaidžių kovose, tenkinau aktyvaus ir uniklaus savo gyvenimo alkį. Kruvinos gaidžių kautynės šiurpino moteris, jos ta veikla baisėjosi, šlykštėjosi, mane smerkė, vyrai mano draugijos kažkodėl irgi vengdavo. Bendrauti man sekėsi sunkiai, žmonėms nepatiko mano tvirtas charakteris, aplinkinių nuomonės nepaisymas, nestandartinės nuostatos. Tačiau man visos jų apkalbos, nuomonė, požiūris atrodė tarsi tuščios kvailių  kalbos. Gyvenau taip ir dariau tai, kas žavėjo mane.

Vėliau pasikeitė situacija, organizuoti gaidžių kovas griežtai uždraudė, o ir pati sveikatos nelabai beturėjau.  Supratau, kad su žmonėm bendrauti negaliu (išdidumas neleidžia), nors jaučiausi labai vieniša, nebesulaukianti pripažinimo. Jaunystėje jaučiausi viską galinti, stipri, tačiau senatvėje kažkaip atsibudo mano moteriškumas – man prireikė bendravimo, norėjosi pasidalinti savo nuotaikom, patirtim, išgyvenimais, bet niekam jau dabar aš nebuvau reikalinga ir įdomi. Tačiau, kažkaip netikėtai ir keistai savaime viskas susiklostė – nusipirkau tris vištas, kurios tapo geriausiomis mano ,,draugėmis“ ir klausytojomis.

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje Kūryba. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s