Išlaisvėjimas :-D

Prisiminiau paskutinę smagią važiavimo su pakeleivinga mašina istoriją.breaking_chains-208145743_std1

Norėdama pigiau ir greičiau grįžti iš Vilniaus į Klaipėdą, kaip visada, susiradau vairuotoją per FB. Anksčiau visada pataikydavau važiuoti su labai fainų ir smagių žmonių kompanija, niekada kelionė neprailgdavo. Tačiau šįkart buvo kitaip. Pirmąkart gale susodino tris pakeleivius (ir nesvarbu, jog automobilis prabangus, o jame daug vietos). Man sėdėti per vidurį buvo didžiulis kantrybės bei susitaikymo su diskomfortu išbandymas. Na, tiesiai šviesiai tariant, buvo žiauriai nepatogu, bet kentėjau, guodžiau save, jog gali būti ir blogiau, įtikinėjau, jog žmogus su daug didesniais nepatogumais pajėgus susitaikyti.

Važiuodama sugalvojau paskambinti draugei. Kalbėjau gal kokias 5 minutes ir jau pokalbiui rutuliojantis į pabaigą, išgirdau pusbalsiu sėdynės kaimyno pastabą, jog elgiuosi labai blogai. Suklusau kaip subartas vaikas. Ką jau tokio blogo čia padariau? Atsisuku į kaimyną, o jis – visas susidirginęs. Pradėjo piktai teisintis, jog jis pirmąkart išdrįso papriekaištauti (vyrukui apie 30 metų), nes aš telefoniniu pokalbiu užimu jo garso erdvę (garso erdvės okupantė 😀 ). Beliko tik atsiprašyti ir pasakyti vyrukui, jog jis turėtų būti dėkingas, nes savo elgesiu paskatinau pirmąkart žengti tokį drąsų žingsnį, atkreipiau jo dėmesį į faktą, jog jis netikėtai peržengė savo galimybių ribas. Aš buvau labai patenkinta galėdama pasitarnauti didžiam visatos planui padrąsinti vyruką. 😀

Šito mano pastebėjimo jis nesuprato, tik bambėjo toliau, jog jam norisi medituoti ir mėgautis kelione. Kadangi vairuotojas buvo rusas, tai mandagiai to drąsaus vyruko paklausė, kokia radijo stotimi jis norėtų pasimėgauti, o tada ir prasidėjo… Ką galantiškasis vairuotojas besiūlė, įnoringajam vyručiui vis netiko, tai per tranku, tai per vaikiška, tai dar kas nors. Mano kantrybės ribos jau buvo beveik peržengtos, jaučiau, arba susivaldysiu, arba ne, nusprendžiau, jog išsigelbėjimas – ausinukai, tad tolesnės įvykių eigos nebegirdėjau.

Kada ir kaip ribas peržengi Tu? 🙂

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje Pokyčiai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s