Negatyvo purvai

SONY DSC

Jei patys po purvą nemaurojam, gal ir neturim galimybės kito nutaškyti?

Vakar apturėjau nemalonų pokalbį, ponia panelė taškėsi savo negatyvo purvais. Iš pradžių stipriai sureagavau nuspręsdama, jog ji neturi teisės man priekaištauti dėl kitų elgesio, jog kiekvienas žmogus yra laisvas pasirinkti įsitikinimus, elgesį, požiūrį į aplinką. Akimirką buvo pikta dėl ponios panelės įsivaizduojamos visagalybės.

Nuslūgus emocijų bangai pasimatė situacijos dugnas. Kokie mes greiti susieti įvykį su savo mintimis ir jausmais. Išsiliejo žmogus – tą pačią akimirką užvedam jam bylą: jis toks ir anoks, elgiasi taip ir anaip, iš jo galima tikėtis tik to ir ano. Kiek Tu bylų susegi per dieną?

Kai vakar ryte, lietui lyjant, vežiausi namo pasivaikščioti tolėliau išėjusį šunį, jis net keletą kartų mašinoj nusipurtė. Nutaškė ir mašiną, ir mane. Ar užvedžiau šuniui bylą? Ne. Jis gi šuo – neprognozuojamas, nemąstantis, jam lūkesčių didelių neturiu. Šuo purtosi turbūt todėl, jog šlapiam būti nejauku. Tai gal taip pat yra ir mums visiems? Gal negatyvo purvais taškomės tik tada, kai nebejaukiai jaučiamės patys? Jei patys po purvą nemaurojam, gal ir neturim galimybės kito nutaškyti?

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje Savęs pažinimas. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

1 komentaras

  1. Zita sakė:

    Pritariu tavo mintims. Koks esi pats, toks ir tavo požiūris į pasaulį, aplinkinius ir įvairias situacijas. Reikėtų mums pasistengti ir į viską žvelgti pozityviau, deja, žmogus – tik žmogus ir dažnas nesuvaldome savo emocijų.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s