Apie mane

fotoKiek save prisimenu, visuomet buvau žingeidi, o labiausiai rūpėjo suprasti savo jausmus ir savo poelgių priežastis. Analizuoju įvairių psichologinių krypčių bei religinių tradicijų žinias, dvasinių mokytojų patyrimus ir suprantu, kad jie visi eina ta pačia kryptimi – į gilesnį, platesnį mūsų dvasinės prigimties supratimą. Mus besąlygiškai mylinti, įkvepianti, drąsinanti jėga glūdi mūsų širdyse ir yra kiekvienam prieinama.

Neskraidau ant laimės paukštės sparnų kasdien, nes žinau, kad harmonija ir skausmas yra vienodai reikalingi. Man patinka mintis, jog nė viena mano gyvenimo akimirka nebuvo nereikalinga, o kelionė į save yra drąsos ir ryžto iššūkis siekiant pažinti save.

Taikomų metodų ir praktikų veiksmingumu įsitikinu tik tada, kai savo gyvenime patiriu džiugius pokyčius. Galbūt ,,Pokyčių dinamika“ padės ir Tau pakeisti savo gyvenimą.

bbb

Nuostabių atradimų Tau 🙂

 

Reklama

3 komentarai

  1. Laimonas sakė:

    Tobula lektore:)

  2. Laimonas sakė:

    Laba diena, esu dalinai parases knyga – savo istorija. Ieskau redaktoriaus – pagalbininko ja uzbaigti. Ar uzsiimate tokia veikla? ir jei taip kokie ikainiai. Nors preiminariai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s