Kaip pažinti save?

kaip pazinti save

Kaip pazinti save?

Žmonės gyvena iš inercijos (kaip nuo bėgių negalintis pasukti traukinys) arba taip, kaip norisi (kaip traukinio keleivis, kuris bet kada ir bet kur gali išlipti ir vėl įlipti). Gyventi pagal pažįstamą modelį arba kitų patarimus yra lengviau, nes tai išbandyta, aišku. Juk nuo vaikystės girdėdavome: ,,Žiūrėk ir daryk, kaip kiti daro“. Tad stengdavomės prisiderinti, tapti vienodai darančiais.
Susivokę, jog norisi gyventi savaip, bandome pritaikyti kitų patirtį savo gyvenime. Keliame klausimą: ,,Kaip pažinti save?“ Patarimų klausiame ir girdime iš šeimos narių, draugų, skaitome ,,protingas“ knygas, klausomės ,,protingų“ paskaitų. Aktyviai matuojamės kitų sėkmingo gyvenimo drabužį.  Įsivaizduojame, jog apsirengę milijonieriaus rūbą -tapsime turtingi, jei pasipuošime laimingojo – laimė liesis per kraštus. Bet kodėl neįvyksta tie pokyčiai, kodėl nepaaišėja, ko norime mes? Nes tik susitapatinome su tuo, kurio drabužį vilkime (kurio pavyzdžiu sekame), nebematome asmenybes skiriančios ribos. Nebeatpažįstame, ką jaučiame mes, nebežinome, kas mums patinka, ko mes norime. Apsirengę kito žmogaus rūbą, netampame tuo žmogumi (galime tik apsimesti).

Vieną dieną suprantame, kad nebenorime mėgdžioti kitų gyvenimo, kad pavargome stengtis įtikti kitiems ir elgtis kaip kiti. Kyla neaprėpiamas troškimas paklusti širdies balsui. Tačiau būti savimi, gyventi autentišką savo gyvenimą, kai nepažįsti savęs, kai pats nežinai, ko išties nori, sutikite, gana sudėtinga užduotis. Unikalus gyvenimas prasideda tik tada, kai pažįsti ir priimi save tokį, koks išties esi. Pažinęs save žmogus gyvena turiningą, pilnavertį, laimės pojūčiu nuspalvintą gyvenimą.

,,Pokyčių dinamikos“ seminaruose mokomės, kaip pažinti save ir gyventi savo gyvenimą. Seminarų tikslas – ne teorinių žinių perteikimas, o praktinis pritaikomumas gyvenime.

Seminaruose:
• geriau pažinsite save ir suprasite savo poelgių priežastis;
• susipažinsite su emocijų paleidimo bei įvairiomis praktikomis (meditacija, kvėpavimu, dėmesio, įsitikinimų perprogramavimu, intuicijos lavinimo pratimais);
• atpažinsite savo susikurtus, tačiau jums nebetinkančius rėmus ir iš jų išeisite;
• išsiaiškinsite ir išmoksite pasiekti užsibrėžtus tikslus;
• svarbiausia – pradėsite gyventi autentišką savo gyvenimą; gyvensite prasmingiau ir džiaugsmingiau.

Panašūs straipsniai:

Kas yra laimė?

Reklama

2 komentarai

  1. Sandra sakė:

    didziulis aciu uz tuos vakarus seminaruose- tik ju deka as dabar galiu supsotis ir kvepuot pilna krutine

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s