Pokyčių dinamikos studija

Apie  Pokyčių dinamikos studiją:

Pokyčių dinamikos studija – tai praktiniai užsiėmimai, skirti žmonėms, siekiantiems lengvai įveikti negatyvias emocijas; norintiems geriau pažinti ir labiau pamilti save; geidžiantiems kurti darnius santykius su kitais; trokštantiems kokybiško, džiaugsmingo ir prasmingo gyvenimo.

Pokyčių dinamikos studija – tai mokymai, žinios, kūno lavinimo praktikos, nuostabūs patyrimai, gyvenimo būdo filosofija, kuri atskleidžia tikrąją Tavo prigimtį ir atspindi tikruosius Tavo norus.

Ką siūlo Pokyčių dinamikos studija?

O ką norėtumei gauti? Stabtelėk ir pagalvok, gali net užsirašyti.

Tau siūloma:

 • asmenybės transformacija;
 • harmoningi santykiai;
 • vidinė ramybė;
 • tikslų įgyvendinimas;
 • savirealizacija;
 • sąmoningumas;
 • puiki savijauta;
 • sėkmė;
 • kūrybiškumo atskleidimas;
 • aukštesnė savivertė ir kt.

Pokyčių dinamikos studijoje naudojamos veiksmingos metodikos, praktikos, meditacijos, padedančios pažinti save ir atskleisti visą savo potencialą. Studijos tikslas – ne teorinių žinių perteikimas, o praktinis pritaikomumas gyvenime (20 % teorijos ir 80% praktikos). Pokyčių dinamikos studijos užsiėmimai ypatingi tuo, jog vyksta kartą per savaitę, todėl tai, kas praktikuojama užsiėmimuose, natūraliai integruojasi į Tavo  kasdienį gyvenimą.

Tai nėra psichoterapija. Kiekvienas dirba pats su savimi. Tai praktinis įgytų žinių pritaikymas ir ilgalaikė perspektyva. Pokyčių dinamikos studijos programa sudaryta taip, kad keistumeis lengvai ir su malonumu!

Pasidomėk, rašyk, skambink, dalyvauk!

Jeigu jau užsukai į šitą puslapį, tu tikrai atrasi sau kažką svarbaus ir įdomaus. Gal – kvapą gniaužiančią kelionę į save. Gal – galimybę savo svajones ir tikslus paversti realybe.

Laukiu Tavo klausimų ir pasiūlymų: pokyciudinamika@gmail.com
arba telefonu: +370 614 02828.

Iki susitikimo! 🙂

POKYČIŲ DINAMIKOS STUDIJOS PROGRAMA

Reklama

4 komentarai

 1. rita sakė:

  As jau metai mokausi pas Valdemara..ir pokyciais savyje dziaugiuosi ne tik as,bet ir mano artimieji..atejau pati nezinodama gerai ko,tik buvau pavargusi nuo saves,kitu…dabar as laiminga,linksma,dziaugiuosi kiekviena diena.as pamirsau kas yra barniai,pagerejo miegas,nekankina nei kosmarai,nei migrena..labai daug supratau apie bendravima,santykius tarp zmoniu..anksciau bendrauti man patiko,tik nelabai sekesi,kazkas varze mane..o paskutiniu metu as girdziu,kad esu miela,maloni,kad su manim smagu bendrauti..smarkiai pagerejo santykiai su vyru,kava i lova gaunu ir neprasius..:)jau daug kas pasikeite,pagerejo,bet labai noriu lankyti ir toliau,nes po kiekvieno uzsiemimo gristu rami,laiminga,ir dar suzinojusi kazka naujo ir naudingo sau ar apie save…manau,tai pati geriausia investicija i save..ir ta pastebiu ne tik as..:))

 2. Gitana sakė:

  Jau daugelį metų į gyvenimą stengiausi žvelgti giliau – norėjau surasti jo prasmę, suprasti dalykus, apie kuriuos paprastai garsiai nekalbama (arba kurie net laikomi paistalais). Siekiau ieškoti dvasinių vertybių ir taip tobulinti savo sielą. Taigi, rodos, jog pats likimas atvedė mane į Pokyčių dinamikos studiją, kurioje radau daugelį atsakymų, kurių taip ilgai ieškojau.
  Pasikeitė ne tik mano požiūris į gyvenimą, bet ir dvasinės vertybės. Pagerėjo santykiai tiek šeimoje, tiek su aplinkiniais žmonėmis.
  Įgytą patirtį dabar galiu pritaikyti ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir darbe, kuriame tenka daug bendrauti su įvairaus amžiaus ir skirtingų požiūrių žmonėmis. Iškilus problemoms žymiai lengviau priimu sprendimus.
  Todėl labai noriu padėkoti Valdai už tai, ką patyriau per tuos metus, ir kokią neįkainojamą patirtį davė jos vedama Pokyčių dinamikos studija. Nuoširdžiai visiems linkiu nepabijoti iššūkių ir suprasti, kad tik Jūs patys galite keisti savo gyvenimą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s